Rohlík přiveze seniorům nákup zdarma

Skvělou službu seniorům a hendicapovaným lidem nabízí supermarket Rohlik.cz. Pokud se stanou členy klubu, Rohlík jim doveze nákup až ke dveřím zcela ZDARMA.

 

 

Online supermarket Rohlik.cz spouští ve spolupráci s Nadací Taťány Kuchařové Krása pomoci klub Rohlík bez bariér. Jeho členové mají dopravu zdarma i na malé nákupy od 500 Kč, výnos nákupu až do bytu bez ohledu na počet pater je samozřejmostí. Objednat je možné jak online, tak po telefonu. Výhody klubu jsou pro zákazníky starší 65 let a držitele ZTP zcela zdarma.

Rohlik.cz chce dělat zákazníkům život snazší. Proto po klubu Rohlíček, který přináší výhody rodičům s malými dětmi, nově nabízí dopravu zdarma i seniorům a handicapovaným. Tedy lidem, pro něž bývá nákup potravin online výrazným ulehčením života.

„Stereotyp, že senioři neumějí pracovat s novými technologiemi, určitě neplatí. Objednávání na Rohlíku je jednoduché a intuitivní. Pokud jim to párkrát ukáže třeba vnuk nebo dobrovolník, zvládnou to sami,” vyvrací na základě dlouholetých zkušeností z nadace Krása pomoci Taťána Gregor Kuchařová častý předsudek. Navíc na Rohlik.cz najdou video, které je provede krok po kroku celým procesem objednávky. A pokud nechtějí nebo nemohou objednávat online, mají možnost si nákup objednat telefonicky na bezplatné infolince, takže nepotřebují ani internet.

Senioři a handicapovaní při běžných nákupech bojují často s:

  • chozením, nebo spíše popocházením po obchodech. To je pro ně náročnější a mnohem méně příjemné než klidná procházka. Díky klubu Rohlík bez bariér mohou jít na zdravotní procházku místo výletů do obchodu.
  • nošením těžkých tašek. S tím kurýři Rohlik.cz rádi pomohou a seniorům přinesou až do bytu těžké nákupy např. balených vod, pracích prášků apod.
  • chůzí do schodů. Pro kurýry Rohlíku není žádný byt dost vysoko. Především zákazníci se sníženou mobilitou ocení výnos klidně až do kuchyně.

Členové klubu mohou využívat dopravy zdarma i na malé objednávky už od 500 Kč od pondělí do čtvrtka mezi 10.00 a 15.00. “Nákup potravin online je pro seniory i handicapované ohromným ulehčením života. Přemýšleli jsme, jak jim život zjednodušit ještě více, a tak vznikl klub Rohlík bez bariér,” vysvětluje Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz. “Už nyní patří mezi naše věrné zákazníky a těšíme se, že další se díky klubu osmělí a začnou také nakupovat.”

Více: https://www.rohlik.cz/tema/rohlik-bez-barier