Odpočívat v teple na terase můžete celý rok

Příjemné posezení na otevřené terase nebo balkóně už nemusí být výsadou teplých letních dnů. Odpočívat tu můžete hezky v teple po celý rok. Řešení je překvapivě jednoduché a cenově dostupné pro každého.

 

 

Elektrické sálavé topení můžete připevnit na stěnu i na strop.

Elektrické sálavé topení můžete připevnit na stěnu i na strop.

Možná znáte topidla z restauračních předzahrádek, kde se dá vypít káva i v chladnějších dnech, aniž byste se třásli zimou. Podobné topidlo si můžete na svou terasu či balkón pořídit i vy. Není to velká investice a vypít si s přáteli venku sklenku vína i za chladného podzimního počasí má svoje kouzlo.

Pokud se rozhodnete prodloužit si léto a nezaplatit horentní sumu za elektřinu, vyplatí se koupit si  elektrické sálavé topení. To má totiž na rozdíl od jiných způsobů vytápění jednu velikou výhodu. Je nesmírně úsporné a výhodné proto, že okamžitě po zapnutí ohřeje jen lidi a předměty, nikoliv okolní vzduch, takže netopíte Pánubohu do oken.

Elektrické sálavé topení je k dostání v různých provedeních a topidlo můžete i pověsit na stěnu, takže nebude překážet ani na malém balkóně. Jeho instalace je jednoduchá a cena příznivá, začíná na cca 3 000 Kč. Koupit je můžete například u firmy Bionaire (www.bionaire.cz).