Tělová másla jsou fantastická. Víme proč!

Hledáte pro svou pokožku dokonalého spojence? Kromě tělových mlék a krémů se nabízí zvolit tělová másla. Proč dát přednost právě posledně jmenovaným?

 

 

telove maslo rakytnikVe srovnání s jinými pečujícími přípravky právě tělová másla obsahují méně vody, mají hutnější konzistenci. Díky tomu lépe fungují – vaše pleť bude účinněji vyživená a rovněž hydratovaná. Nebojte se ani označení „máslo“, na dotek nebudete mít pocit mastnoty, i když pokožka zůstane krásně lesklá.

Tělové máslo je optimální používat hned po sprchování, v době, kdy má pleť otevřené póry a může dokonale vstřebat vše dobré, co se v daném přípravku nachází. Nezapomeňte, že mýdlo nebo mycí gel ji vysušují.

telove maslo kavaKdo by měl tělové máslo používat? Obecně jde o produkt vhodný pro různé typy pokožky, může ho mít kdokoliv z vás, přesto tělové máslo nejvíce ocení suchá a normální pleť. Od obličeje až po paty.

Vyzkoušejte: tělová másla značky Naturalis slibují dokonalé zvláčnění pleti, obdaří ji pružností a hebkostí a potěší příjemnou vůní. Prodávají se ve čtyřech variacích, výběr už je na vás. Je libo čokoládové, kokosové, kávové a rakytníkové máslo?

Orientační cena výrobků je 122 Kč, obsah 300 g. K dostání v běžné obchodní síti.