Dobře vedený koučink vám změní život

Každý z nás se občas ocitne v situaci, se kterou si neví rady. Nejsme spokojeni v osobním životě nebo v zaměstnání, trpíme pocitem „vyhoření“, něco nám prostě ke štěstí a harmonii chybí. Nejtěžší ale je najít odvahu a začít věci měnit. Právě v tom vám může pomoci koučink s odborníkem.

 

Bylinkofest Ivana a Katka zelena finalPokud člověka něco trápí, měl by se určitě pokusit to změnit, protože psychická nepohoda se brzy začne projevovat na zdraví. Už i dnešní tzv. moderní medicína začíná uznávat, že psychika hraje důležitou roli v nastartování i léčbě nemocí. Psychosomatická medicína se dívá na člověka jako na systém, kde složky bio-psycho-socio-spirituální a energetické tvoří celek. Nemoc vzniká vždy, když jedna nebo více složek není zcela v pořádku. Jestliže je v nepořádku jedna složka, brzy se to začne projevovat i na ostatních a člověk se dostává do stále větší nepohody. Jestliže onemocní naše myšlení, trápíme se a nejsme se svým životem spokojeni, záhy se objeví fyzické a sociální problémy. Funguje to ale i opačně, fyzická nemoc se odrazí v myšlení, sociálním kontextu i spirituálním rozměru člověka. Pokud je člověk nespokojený, měl by věci řešit. Ujasnit si, co změnit, kam se vydat a jak celkově zlepšit svůj život.

Koučink s odborníkem pomůže nastartovat pozitivní životní změnu 

Zkuste koučink – metodu osobního rozvoje, která vám pomůže uvědomit si, jak z bludného kruhu ven a otevře vám nové možnosti. Najít směr a nastartovat změny můžete třeba na Bylinkofestu. Celý den tady pro vás bude poradna s Ivanou Štěrbovou a Kateřinou Kroupovou. Třiceti minutová konzultace stojí 200 Kč.

V rámci ochutnávky koučinku si můžete, mimo jiné, vyzkoušet také Kolo rovnováhy. Tato technika vám přehledně znázorní jednotlivé oblasti vašeho života, které mají vliv na dosažení vašich snů, vizí a přání.

Vyzkoušejte koučink na Bylinkofestu

Pokud přijdete v sobotu 23. dubna 2016  do Národního zemědělského muzea v Praze, můžete si koučink vyzkoušet. Najít směr a nastartovat váš život k pozitivním změnám a spokojenosti vám pomohou dvě zkušené lektorky – Ivana Štěrbová a Kateřina Kroupová. Objednávat se můžete předem nebo přímo na místě dle volných kapacit.

Více informací najdete na webových stránkách www.ivanasterbova.cz a www.katerinakroupova.cz.

Chcete si na Bylinkofestu koučink vyzkoušet? Pak si můžete předem vybrat čas. Registraci najdete na:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PjDCsHlEO74-xddLBg2174x1XMHMeRdC7eT98qgX8-8/edit#gid=0

Informace o Bylinkofestu najdete TADY.