Valentýn – darujte kámen, který léčí

Blíží se Valentýn, den všech zamilovaných. Všichni dobře víme, že šperk a drahé kameny, jako pozornost, potěší každou ženu a leckteré muže. Co takhle darovat kámen, který nejenom ozdobí, ale zároveň i léčí? Léčivé minerály oplývají takovými schopnostmi, které vás naučí empatii, trpělivosti, zhojí duševní trápení, utlumí  partnerské hádky a některé dokonce probouzí a podněcují sexuální touhu! Pojďme zjistit, které to jsou.

 

 

O jaspisu červeném se někdy hovoří jako o kameni péče a starostlivosti. Přinese  vám vnitřní klid v obdobích, která jsou pro člověka emocionálně a duševně náročná a taková jsou typická dříve či později pro každý vztah. Zároveň Vám pomůže prohloubit nedocenitelné vlastnosti jako skromnost, šlechetnost a empatii. Co se týče sexuální stránky, jaspis červený dokáže prodloužit sexuální potěšení a požitek z orgasmu. Zdá se tedy být tím pravým kamenem, jenž by Vás měl zdobit pokud toužíte po harmonickém vztahu. Všechny výrobku z jaspisu červeného již od 19,- Kč najdete zde.

Jaspis červený.

Jaspis červený.

Jiný takový pomocník při společné cestě životem může být rubín. Nejen, že krásně vypadá, ale také je považován za kámen, který podněcuje vášnivou  touhu žít, zvyšuje sexuální výkonnost a prohlubuje orgasmus. Rubín ovlivňuje srdeční záležitosti dokonce i fyzicky! Působí na srdeční čakru a uvádí srdce do rovnováhy, zatímco blahodárně působí na jeho funkce a oběhový systém. Dále podporuje  činnost rozmnožovacích orgánů. Tak šup šup pro rubín! Zde najdete ty nejhezčí kousky od 59,- Kč!

Rubín.

Rubín.

Tyrkys pak, je nejúčinnější léčivý minerál, a proto je již od nepaměti používán jako ochranný amulet. Přináší zotavení ducha i těla. Nošením tyrkysu splyne vaše a partnerova duše v jednu a snadněji si tak vyplníte všechna přání. Dle legendy dokáže dokonce změnit barvu, aby svého majitele varoval před nebezpečím nevěry! Šperky z tyrkysu od 65,- Kč tady.

Tyrkys.

Tyrkys.

Tak už víte, který minerál by měl zdobit Váš či Vaši partnerku? Velký výběr minerálů v podobách náušnic, náhrdelníků, sošek, tromlů i krystalů najdete na Svetmineralu.cz.

Text: Blanka Dvořáková

Fota: archiv firmy