Dárek k Valentýnovi? Přece srdíčka!

Malým voňavým dárkem uděláte radost každému. Pokud jste muž - romantik a hledáte dárek pro svou partnerku, voňavým mýdlem nebo pěnou do koupele uděláte radost jí i sobě. Pokud jste žena a chcete vykouzlit tu správnou atmosféru, připravte koupel pro dva s pěnou, která zabarví vodu do červena.

 

 

Britská značka LUSH připravila pro svátek zamilovaných červená srdíčka, která potěší každý pár. Romantická koupel ve dvou třeba s lahví šampaňského dokáže navodit tu nejlepší atmosféru začínajícího večera.

Mýdlo Cupid’s Love 

Mýdlo ve tvaru srdce má povznášející, ovocnou vůni po čerstvých fících a maracuji doplněnou bergamotem a růžovým dřevem.  (185 Kč / 100 g, mýdlo se prodává porcované)

LUSH: Mýdlo Cupid’s Love

LUSH: Mýdlo Cupid’s Love

 

Pěna Heart Throb

Po rozpuštění pěny se voda zbarví do krásné rudé barvy, která nádherně voní. Pěna obsahuje bio bambucké máslo, po které bude pokožka krásně hebká. (149 Kč)

LUSH: Pěna Heart Throb

LUSH: Pěna Heart Throb

Pěna Lonely Heart 

Pěna obsahuje zlatý lesk a dokáže proměnit vaši vanu v lákavý bazének rudé se zlatými třpytkami. Po koupeli budete vonět po citronové trávě, bergamotu, jasmínu a ylang ylang. (149 Kč)

LUSH: Pěna Lonely Heart

LUSH: Pěna Lonely Heart

 

 

 

 

 

 

 

Mýdlo i pěny jsou v prodeji už nyní na e-shopu (www.lush.cz) a v kamenné prodejně v Praze v OC Palladium.